Websy

Websy je rychlý, uživatelsky přívětivý publikační systém pro správu webových stránek se širokým spektrem funkcí, díky kterým bude jakákoliv změna na Vašich webových stránkách otázkou chvíle. S Websy Vám může být dodán i design webu a rád Vám pomohu i s tvorbou obsahu.

Pro Websy není žádný web malý ani velký

Systém má několik modulů, každý pro správu jiné části webu (Stránky, Navigace, Fotogalerie,...). Díky tomuto je systém přizpůsobitelný přesně pro Vaši potřebu. Podle Vaší potřeby a přání je možné další modul vytvořit nebo již stávající upravit. Websy se Vám jednoduše přispůsobí.

Bez zbytečného zdržování

Websy je navrženo tak, aby šetřilo čas jak uživatelů, tak i návštěvníků samotného webu. Díky rychlému jádru bez zbytečností je výsledná stránka načtena rychleji, než lusknutí prstu.

Pro všechna zařízení

Uživatelské rozhraní je plně responsivní, díky tomu můžete pohodlně upravovat obsah i na Vašem tabletu či telefonu.

Co Websy umí?

Vybrané realizované projekty


Web fotografa Marka Topoláře

Marek Topolář je profesionální a všestranný fotograf, který fotografuje vše od přírody, přes sport až po svatby. Web využívá ke svému provozu publikační systém Websy. Web je kompletně responzivní pro prohlížení i na menších mobilních zařízeních.

www.marektopolar.cz


Web Cukrárny Eliška

Cukrárna Eliška je malá cukrárna v Brně-Líšni, která se zabívá výrobou zákusků a dortů pro svoji provozovnu a také na zakázku. Web využívá ke svému provozu publikační systém Websy. Web je kompletně responzivní pro prohlížení i na menších mobilních zařízeních.

www.cukrarky.cz


Web projektu Překonej sám sebe

Projekt Překonej sám sebe je projektem na podporu lidí s roztroušenou sklerózou. Web projektu má informovat nejen o celé podstatě projektu, ale i o aktuálním dění. Webové stránky využívají ke svému provozu publikační systém Websy, který se během prací na webu naučil spravovat přihlašování k odběru novinek (mailing list), které bylo na tento web implementováno.

www.prekonejsamsebe.cz


Web taxislužby Jedem Světem

Taxislužba Jedem Světem působí převážně v Brně a okolí, nabízí však různé nadstandartní služby. Webové stránky využívají ke svému provozu publikační systém Websy. Web je kompletně responzivní pro prohlížení i na menších mobilních zařízeních.

www.jedem-svetem.cz


Webová aplikace PivoČítač

Mobilní webová aplikace pro všechny, kteří i nepamatují nebo nechtějí pamatovat kolik toho vypili. Webová aplikace využívá ke svmu provozu publikační systém Websy a je optimalizována i pro menší mobilní zařízení.

www.pivocitac.cz


Web a fotografie penzionu Bird's Nest

Penzion Bird's Nest je penzion v centru Brna fungující od léta 2014. Web i webdesign byl navrhován, tak aby byl jednoduchý, uživatelé na webu našli vše potřebné a aby korespondoval s firemním vizuálním stylem. Pro pohodlné prohlížení i na mobilních zařízeních je celý web optimalizován do responsivního designu. Webové stránky využívají ke svému provozu publikační systém Websy. Pro penzion jsem také fotil propagační fotky.

www.birdsnest.cz


Web Stavebního ráje

Webové stránky prodejce plastových palubek, obkladů a dalšího materiálu pro dům. Firma provozuje i slovenskou verzi webu na adrese www.stavebny-raj.sk. Web využívá ke svému provozu publikační systém Websy.

www.stavebniraj.cz


Web RobotikaBrno.cz

Robotika Brno, web robotického kroužku na SPŠ Sokolská a DDM Junior v Brně. Při návrhu webdesignu byl kladen důraz na techničnost a soulad barev s těmi školními. Web využívá ke svému provozu publikační systém Websy. Web je kompletně responsivní pro prohlížení i na menších mobilních zařízeních.

www.robotikabrno.cz


Aplikace Kars Statistics

Statistická aplikace vyvíjená přímo pro společnost KARS, spol. s r.o., jejíž úkolem je provádět statistické přehledy s různým časovým rozlišením pro sledování ekonomiky provozoven a celku. Výstup je prováděn ve formě srovnávacích grafů a srovnávacích tabulek. Aplikace využívá k vykreslování grafů knihovnu WebGraph.


Procvič si názvosloví | Názvosloví.cz

Webový projekt, který pomáhá studentům pochopit a procvičit si chemické názvosloví. V tomto projektu zajišťuji technickou a propagační stránku. Web využívá ke svému provozu Websy One. Web je kompletně responsivní pro prohlížení i na menších mobilních zařízeních.

www.nazvoslovi.cz


Web SPŠ a VOŠ Brno, Sokolská

Webové stránky průmyslové školy v Brně. Při návrhu webdesignu bylo důležité zachovat techničnost a jednoduchost pro dobrou orientaci návštěvníků. Web využívá ke svému provozu publikační systém Websy. Web je kompletně responsivní pro prohlížení i na menších mobilních zařízeních.

www.spssbrno.cz