Web

Webu a jeho tvorbě se věnuji již několik let, za které jsem nasbíral mnoho zkušeností. Tyto zkušenosti se snažím využívat ve svých projektech. Při tvorbě webu se snažím spolupracovat s jeho uživateli i majiteli.

Co nabízím?

Web je poměrně rozsáhlá oblast, která má několik odvětví. Svými pracemi se však snažím poskytnout co nejkomplexnější řešení.

Dlouhodobá spolupráce základem

Pro kvalitní výsledek a spokojenost všech návštěvníků, je potřeba spolupráce majitele (správce) webu a jeho tvůrce. Pro některé možná nedůležitá věc, pro mě však primární. Spolupráce vytvořením webu nekončí, v případě jakýchkoliv problémů jsem Vám k dispozici pro jejich řešení.

Udžujte obsah aktuální

Pokud chcete dobrý web, je ho potřeba udržovat aktuální. K tomu poslouží dobrý a jednoduše ovladatelný redakční systém. K tomuto účelu neustále pracuji na vlastním redakčním systému Websy, ve kterém kladu důraz na jednoduché ovládání, abyste se mohli plně soustředit jen na vytváření obsahu Vašeho webu. O jeho kvalitách svědčí i celorepublikové vítězství na soutěži středoškolských projektů (Středoškolská odborná činnost 2015) a následná nominace a 2. místo v prestižní soutěži České Hlavičky 2015. K pohodlnému ovládání pomáhá i přispůsobení pro mobilní zařízení.

Optimalizace pro mobilní zařízení

Podle odhadů společnosti Google bude v roce 2017 zobrazeno 69 % webových stránek prostřednictvím mobilních zařízeních. Pokud chcete návštěvníky svého webu zaujmout a dopřát jim pohodlné prohlížení Vašeho webu i např. cestou z práce, je důležité mít web přizpůsoben pro zobrazení na mobilech a tabletech. Tuto službu dnes nabízím již automaticky, neboť od června 2015 jsou tyto weby zvýhodnovány při vyhledávání.

Cenová kalkulace

Od loňského roku nabízím své webové služby pod značkou Websy.cz. Nabízíme dva balíčky služeb s tvorbou webu. Jelikož si každý projekt žádá specifické řešení, je možné, že Vám ani jeden z balíčků nebude vyhovovat. V tomto případě je samozřejmě možné balíček přizpůsobit nebo najít zcela jiné řešení. Kalkulaci za takovou práci pak stanovuji na základě poptávky a stanovení požadavků. V případě zájmu o cenovou nabídku mě můžete kontaktovat na níže uvedených kontaktech.

Kontaktujte mě

Máte zájem o mé služby, vyzkoušení Websy, cenovou nabídku nebo nějaké dotazy? Neváhejte mě kontaktovat pomocí e-mailu nebo Facebook stránky.

mail@msykora.cz

www.facebook.com/websycz

Vybrané realizované projekty


Web fotografa Marka Topoláře

Marek Topolář je profesionální a všestranný fotograf, který fotografuje vše od přírody, přes sport až po svatby. Web využívá ke svému provozu publikační systém Websy. Web je kompletně responzivní pro prohlížení i na menších mobilních zařízeních.

www.marektopolar.cz


Web Cukrárny Eliška

Cukrárna Eliška je malá cukrárna v Brně-Líšni, která se zabívá výrobou zákusků a dortů pro svoji provozovnu a také na zakázku. Web využívá ke svému provozu publikační systém Websy. Web je kompletně responzivní pro prohlížení i na menších mobilních zařízeních.

www.cukrarky.cz


Web projektu Překonej sám sebe

Projekt Překonej sám sebe je projektem na podporu lidí s roztroušenou sklerózou. Web projektu má informovat nejen o celé podstatě projektu, ale i o aktuálním dění. Webové stránky využívají ke svému provozu publikační systém Websy, který se během prací na webu naučil spravovat přihlašování k odběru novinek (mailing list), které bylo na tento web implementováno.

www.prekonejsamsebe.cz


Web taxislužby Jedem Světem

Taxislužba Jedem Světem působí převážně v Brně a okolí, nabízí však různé nadstandartní služby. Webové stránky využívají ke svému provozu publikační systém Websy. Web je kompletně responzivní pro prohlížení i na menších mobilních zařízeních.

www.jedem-svetem.cz


Webová aplikace PivoČítač

Mobilní webová aplikace pro všechny, kteří i nepamatují nebo nechtějí pamatovat kolik toho vypili. Webová aplikace využívá ke svmu provozu publikační systém Websy a je optimalizována i pro menší mobilní zařízení.

www.pivocitac.cz


Web a fotografie penzionu Bird's Nest

Penzion Bird's Nest je penzion v centru Brna fungující od léta 2014. Web i webdesign byl navrhován, tak aby byl jednoduchý, uživatelé na webu našli vše potřebné a aby korespondoval s firemním vizuálním stylem. Pro pohodlné prohlížení i na mobilních zařízeních je celý web optimalizován do responsivního designu. Webové stránky využívají ke svému provozu publikační systém Websy. Pro penzion jsem také fotil propagační fotky.

www.birdsnest.cz


Web Stavebního ráje

Webové stránky prodejce plastových palubek, obkladů a dalšího materiálu pro dům. Firma provozuje i slovenskou verzi webu na adrese www.stavebny-raj.sk. Web využívá ke svému provozu publikační systém Websy.

www.stavebniraj.cz


Web RobotikaBrno.cz

Robotika Brno, web robotického kroužku na SPŠ Sokolská a DDM Junior v Brně. Při návrhu webdesignu byl kladen důraz na techničnost a soulad barev s těmi školními. Web využívá ke svému provozu publikační systém Websy. Web je kompletně responsivní pro prohlížení i na menších mobilních zařízeních.

www.robotikabrno.cz


Aplikace Kars Statistics

Statistická aplikace vyvíjená přímo pro společnost KARS, spol. s r.o., jejíž úkolem je provádět statistické přehledy s různým časovým rozlišením pro sledování ekonomiky provozoven a celku. Výstup je prováděn ve formě srovnávacích grafů a srovnávacích tabulek. Aplikace využívá k vykreslování grafů knihovnu WebGraph.


Procvič si názvosloví | Názvosloví.cz

Webový projekt, který pomáhá studentům pochopit a procvičit si chemické názvosloví. V tomto projektu zajišťuji technickou a propagační stránku. Web využívá ke svému provozu Websy One. Web je kompletně responsivní pro prohlížení i na menších mobilních zařízeních.

www.nazvoslovi.cz


Web SPŠ a VOŠ Brno, Sokolská

Webové stránky průmyslové školy v Brně. Při návrhu webdesignu bylo důležité zachovat techničnost a jednoduchost pro dobrou orientaci návštěvníků. Web využívá ke svému provozu publikační systém Websy. Web je kompletně responsivní pro prohlížení i na menších mobilních zařízeních.

www.spssbrno.cz